Aulu Fakulty pedagogické zdobí nové klavírní křídlo

Koncert Univerzita Veřejnost

Fakulta pořídila nástroj značky Seiler v rámci projektu Ph.D. Infra.

V úterý 6. května se poprvé rozezní nové klavírní křídlo, které Fakulta pedagogická v poslední dubnový den umístila do auly ve Veleslavínově ulici. Nástroj značky Seiler se stane jednou z hvězd koncertu Jan Vičar & 75. Koncert, jenž bude součástí 2. česko-brazilské konference Education, Art, Digital Technology in Teaching, začne v 19 hodin.

Fakulta křídlo pořídila díky projektu Ph.D. Infra. Hrát na něj budou moci nejen studující, doktorandi a vyučující katedry hudební výchovy a kultury, ale pomůže naplňovat také třetí roli Západočeské univerzity ve vztahu k veřejnosti. „Věříme, že tato investice přispěje k vytvoření inspirativního prostředí a zvýší kvalitu vzdělávacího procesu na naší fakultě,“ uvedla se Romana Feiferlíková, vedoucí katedry hudební výchovy a kultury.

Velké poděkování patří všem, kteří se na projektu Ph.D. Infra podíleli. Těšíme se na využití nového křídla při našich vzdělávacích a kulturních aktivitách!

Bc. Michal Švec

03. 05. 2024