Urban Post-COVID Recovery - in the Search for a Response Model

06  -  07 Květen

6. května - 7. května

Konference Spolupráce Zaměstnanci

Pozvánka na akci Urban Post-COVID Recovery - in the Search for a Response Model, která se bude konat 6. - 7. května 2024 online.

Vstup: po registraci
Kontakt: postcovidrecovery@uwr.edu.pl

'Urban Post-COVID Recovery - in the Search for a Response Model' je akce pořádaná v rámci mezinárodního výzkumného projektu 'Urban Post-COVID Recovery in the V4 Countries' realizovaného na Institutu politologie Vratislavské univerzity za finanční podpory International Visegrad Fund (Strategic Grant).

Akce je skvělou příležitostí k prezentaci a diskusi o výsledcích vědeckého výzkumu i k výměně názorů a zkušeností v oblasti obnovy měst po covidové pandemii. Účastníky akce budou zástupci akademické obce (výzkumní pracovníci, studenti, doktorandi) i odborníci z praxe, kteří se zaměřují na problematiku fungování měst z hlediska výzev a hrozeb po pandemii.

Chcete-li se zúčastnit, vyplňte prosím přihlášku do 21. dubna 2024.
Více informací najdete na webu projektu a Facebooku.

Projekt je spolufinancován vládami Česka, Maďarska, Polska a Slovenska prostřednictvím Visegrádských grantů z podpory International Visegrad Fund. Posláním fondu je prosazovat myšlenky udržitelné regionální spolupráce ve střední Evropě.

Fakulta filozofická

Natálie Tengler

06. 05. 2024

29 Duben