Zapojte se do soutěže o Iberoamerickou cenu

Přihlásit se můžete do 18. ledna.

Zveme studenty bakalářského a magisterského studia k účasti v 21. ročníku soutěže pořádané velvyslanectvími iberoamerických zemí. Přihlásit se můžete s prací z oblasti umění, vědy, kultury, ekonomie, historie, literatury, politiky a společnosti s přímým vztahem k Latinské Americe, karibské oblasti nebo Iberskému poloostrovu sepsanou ve španělštině či portugalštině o rozsahu max. 20 stran. Hodnocen bude obsah práce, jazyková úroveň a originalita. Práce se odevzdávají elektronicky nejpozději do 18. ledna 2016.
Ceny budou předány během slavnostního ceremoniálu v prostorách Karlovy univerzity v Praze, který se uskuteční v průběhu měsíce března 2016, první tři umístění budou odměněni částkami 1.000, 700 a 500 USD.

Podrobnější informace včetně oceněných prací z předchozích ročníků jsou na http://www.premioiberoamericano.cz.
Iberoamerická cena se koná s významnou podporou Univerzity Karlovy a pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Ústav jazykové přípravy

14. 10. 2015