Zvolte si své zástupce do celouniverzitního senátu

K volebním urnám je možné přijít od 4. do 8. listopadu.

Volby do Akademického senátu Západočeské univerzity v Plzni probíhají vždy jednou za dva roky. V tomto vrcholném univerzitním orgánu je zastoupeno všech devět fakult, studenti doktorandského programu a mimofakultní pracoviště. Za každou fakultu jsou do "velkého" senátu voleni čtyři akademičtí pracovníci a dva studenti. Studenti doktorského programu mají zastoupení dvou členů za celou univerzitu a mimofakultní pracoviště mají v senátu tři akademické pracovníky. Celkem má tedy Akademický senát ZČU 59 členů. Na začátku funkčního období, tedy v lednu příštího roku, si nový senát zvolí senát předsedu, místopředsedu, tajemníka a předsedy komisí.

Seznam voličů, kandidátů a konkrétní termíny voleb na jednotlivých fakultách naleznete na Úřední desce ZČU.

Kamila Kolářová

03. 11. 2015