Univerzita zve na Veletrh studijních příležitostí

Zájemci o studium se dozví vše potřebné 24. a 25. listopadu na filozofické fakultě a v Akademickém centru ZČU.

Uchazeči zde na jednom místě získají vyčerpávající informace o nabídce oborů i možnostech studia v zahraničí. Zároveň se dozvědí fundované odpovědi na otázky týkající se přijímacího řízení, uplatnění absolventů, stipendií, ubytování studentů či studia pro uchazeče se speciálními potřebami. Budou zde přítomni zástupci všech devíti fakult, ústavu jazykové přípravy, zahraničních vztahů a informačního a poradenského centra univerzity.

Součástí veletrhu bude také pravidelné setkání s výchovnými poradci z Plzeňského a Karlovarského kraje, které pořádá Informační a poradenské centrum ZČU.

Univerzita chce uspořádáním podzimního veletrhu pomoci zorientovat se ve studijní nabídce uchazečům, kteří si právě v tomto období začínají ujasňovat, kam podají přihlášku. Podle toho si pak již budou moci vybrat některý z prosincových a lednových termínů dní otevřených dveří na konkrétních fakultách. Podrobné informace o Veletrhu studijních příležitostí jsou k dispozici na adrese www.zcu.cz/veletrh.

Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Kamila Kolářová

18. 11. 2015