Oslavující Fakulta pedagogická ocenila významné pracovníky

Univerzita Zaměstnanci

Slavnostní Vědecká rada byla součástí oslav 70. výročí fakulty.

Na slavnostním zasedání Vědecké rady Fakulty pedagogické ZČU, které se konalo u příležitosti letošního 70. výročí založení fakulty, se udělovaly pamětní listy. Od děkana Miroslava Randy je převzali emeritní rektoři Západočeské univerzity a další zasloužilí pracovníci.

Děkan fakulty udělil pamětní list:

emeritnímu rektorovi ZČU doc. RNDr. Jiřímu Holendovi, CSc.,

emeritnímu rektorovi ZČU doc. Ing. Josefu Průšovi, CSc.,

emeritnímu rektorovi ZČU prof. Ing. Zdeňku Vostrackému, DrSc.

emeritnímu děkanovi FPE ZČU doc. RNDr. Václavu Havlovi, CSc.

JUDr. Ing. Stanislavu Seqensovi, který zastával post tajemníka FPE

Doc. PhDr. Jaroslavu Fialovi, CSc.

Doc. PhDr. Janě Jindrové, CSc., která vykonávala funkci vedoucí katedry hudební kultury

Doc. PhDr. Josefu Mlynáříkovi, CSc., který působil dlouhodobě na katedře společenských věd

PaedDr. Jiřímu Zachovi, který zastával pozici proděkana pro studium

Kromě děkanů a dalších představitelů Západočeské univerzity se slavnostního zasedání Vědecké rady Fakulty pedagogické zúčastnili také představitelé Plzeňského a Karlovarského kraje. Fakulta pedagogická si výročí připomíná během celého roku. Vrcholem oslav byl slavnostní koncert v Domě hudby.

Pavel KORELUS

05. 12. 2018