Stáž není žádná věda

Pokud uvažujete o stáži, ale máte mnoho otázek i pochybností, poslechněte si zkušenosti těch, kteří ji už zažili.

Prezentace proběhnou ve středu 9. prosince v 9.30 a 11.30 hodin na strojní fakultě v UV 115. Můžete přijít také kdykoli během dne od 9.15 do 12.30 hodin. Akce nazvaná Vyleť na stáž je určena všem, kteří uvažují o stáži. Dozvědí se zde, co všechno je potřeba pro výjezd za hranice zařídit, a mohou sdílet zkušenosti těch, kteří se ze stáže již vrátili.

IAESTE je mezinárodní studentská organizace, která působí ve více než 86 zemích světa a její hlavní činností je zprostředkovávání odborných mezinárodních výměnných stáží. Zaměřuje se především na techniky, ale na své si přijdou i ekonomové nebo umělci. Více informací najdete na Facebooku.

03. 12. 2015