Láká vás práce v Evropské unii?

Zájemci o práci v institucích EU se mohou zúčastnit semináře, kde si budou moci vyzkoušet přijímací testy nanečisto.

Ve čtvrtek 18. února se od 9 hodin na filozofické fakultě, Sedláčkova 15, zasedací místnost SP 319, uskuteční seminář, který potencionálním uchazečům o práci v EU představí nejen možná úskalí testů EPSO, ale zároveň dopomůže k jejich úspěšnému zvládnutí. Workshop povede lektor Benjamin Demièr z prestižní francouzské vysoké školy ENA (École Nationale d´Administration), který představí 1. kolo výběrových řízení EPSO (verbální a numerické testy, úlohy z formální logiky, práce s textem), projde jednotlivé části a vysvětlí, na co si dát pozor. Následně bude příležitost si test vyzkoušet nanečisto v reálném časovém limitu. Lektor vyplněný test projde a vysvětlí správné odpovědi, přičemž prozradí další tipy a triky, jak v testech uspět.

Vstup na seminář je zdarma a bude probíhat v anglickém jazyce. Je nutné se předem registrovat na této mailové adrese. Pouze registrovaným účastníkům bude zajištěno místo na semináři a budou informováni o dalších podrobnostech průběhu semináře včetně časového harmonogramu.

15. 02. 2016