Fakulta strojní chystá Automotive day

Ve čtvrtek 11. února proběhne akce zaměřená nejen na uchazeče, ale i na stávající studenty či budoucí absolventy.

Strojní fakulta pořádá již tradiční Automotive day. Na své si přijdou všichni zájemci o automotive průmysl, neboť právě v tento den se na půdě strojní fakulty představí firmy, které se tomuto oboru věnují. Návštěvníky tak čeká celá řada zajímavých praktických ukázek, exponátů přímo z praxe a také možnost si promluvit s potenciálními zaměstnavateli. Kromě toho si mohou prohlédnout zázemí fakulty či nahlédnout do laboratoří. Zájemcům o studium se představí všechny katedry, fakulta přiblíží i znovuotevřené studijní zaměření Servis a diagnostika silničních vozidel. Svoji práci bude prezentovat také výzkumné centrum RTI. A chybět nebudou ani oblíbené a populární výrobky z dílen fakulty, elektromotocykly a formule SAE. Automotive day začíná ve čtvrtek 11. února od 9 hodin v posluchárně UP 101. Podrobný program najdete zde.

Fakulta strojní

02. 02. 2016