Knihovna chystá Noc s Andersenem

V noci z 1. na 2. dubna budou mít možnost děti zaměstnanců nocovat v knihovně a užít si zábavný program, který je pro ně přichystán.

Univerzitní knihovna se letos rozhodla nabídnout dětem zaměstnanců Západočeské univerzity netradiční zážitek! Malí čtenáři budou moci strávit noc v knihovně a užít si bohatý program.

Akce Noc s Andersenem se pravidelně zúčastňuje celá řada knihoven po celé ČR. Pořádá se na podporu dětského čtenářství u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře, Hanse Christiana Andersena, které připadá na 2. dubna.

Akce je určena pro děti ve věku 6-12 let. Máte-li zájem přihlásit své děti, ozvěte se knihovně nejpozději do 4. března 2016 na tento e-mail. Kapacita je totiž omezena.

Informace o programu a aktuality o Noci s Andersenem naleznete na webu knihovny.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný