Pavel Vrba poodhalil tajemství svých trenérských úspěchů

Seminář na téma Specifika trenérsko-manažerské práce u klubového a reprezentačního týmu - rozbor utkání jako důležitá zpětnovazební informace proběhl ve čtvrtek 25. února na půdě pedagogické fakulty za velkého zájmů studentů.

Reprezentační trenér Pavel Vrba nechal přes 80 studentů nahlédnout do kuchyně práce reprezentačního trenéra a na příkladu analýzy španělského týmu, soupeře, který čeká českou reprezentaci na ME 2016, demonstroval způsob hledání taktických řešení herních situací. Z pochopitelných důvodů jen naznačil, co bude vyžadovat po hráčích národního týmu v zápasech s tímto soupeřem. Na to, zda je jeho recept na těžkou skupinu správný, si ale budeme muset počkat až do léta.

Pavel Vrba ochotně zodpovídal otázky, které se týkaly jak hráčů národního týmu, tak jeho osoby. Jeho vystoupení bylo nejen na vysoké odborné úrovni, ale reprezentační trenér zaujal i vtipným podáním a skromným vystupováním.

29. 02. 2016