Proběhněte se s rektorem

V rámci oslav 25. výročí založení univerzity se uskuteční Běh s rektorem.

Máte sportovního ducha? Chcete si vyzkoušet, zda předběhnete rektora univerzity? Máte chuť na pivo a dobrou muziku? To vše si můžete užít ve středu 27. dubna v kampusu univerzity v rámci akce konané u příležitosti oslav 25. výročí jejího založení. Štafetový závod dvoučlenných týmů v délce 1,5 km odstartuje v 16.30, předtím si všichni mohou zkusit zaběhnout zahřívací kolo v délce 400 metrů. Po doběhnutí obdrží prvních sto přihlášených týmů jako odměnu pivo na osobu zdarma. Všichni běžci či jejich fanoušci si po skončení závodu mohou zatančit na festivalu studentských kapel Kapeláž, který se bude v areálu kampusu konat ve stejnou dobu.

Podrobný program a propozice závodu jsou ke zhlédnutí zde. Přihlášky na závod se přijímají do 26. dubna do 12 hodin na tomto on-line formuláři.

Přijďte si zaběhat nebo alespoň podpořit odvážné běžce!

03. 03. 2016