Letošní léto můžete strávit ve znamení múz

Již jen do poloviny května se můžete hlásit na letní kurzy fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, ArtCamp.

Kolikrát za život budete mít možnost učit se od někoho, kdo pracoval na filmech jako jsou Hvězdné války nebo Atlas mraků?
Jak často vstanete od počítače a pročistíte si hlavu třeba tancem?
Jak je to dlouho, co jste byli v galerii nebo se pozastavili nad krásou obyčejných věcí?

Letní škola ArtCamp vám dá možnost podívat se na svět jinýma očima a zažít tvůrčí atmosféru tolik odlišnou od vašich běžných dní. Ze široké nabídky kurzů, které proběhnou ve třech týdenních turnusech od 11. do 29. července na Sutnarce, si vyberou jak studenti uměleckých oborů tak ti, pro které je umění jen koníčkem. Zájemci o studium umění se navíc připraví na talentové zkoušky a pod vedením renomovaných umělců vytvoří pár nových kousů do svého portfolia. Na účastníky také čeká zajímavý doprovodný program, který zahrnuje návštěvy výstav, přednášky hostujících umělců, koncert a mnoho dalšího.

Aktuální nabídku kurzů najdete zde.

Registrace běží do poloviny května.

Informace ke kurzům i vzpomínky účastníků a hostujících umělců na ročník 2015 najdete na blogu letní školy ArtCamp.

Figurální kresba je ideální přípravou na talentové zkoušky

V kurzu tance čeká na účastníky řada improvizačních cvičení

Ruční vazba knih

Lenka Kodýtková