Adaptační den Prvák přivítal nováčky na Fakultě filozofické

Soutěž Studující Univerzita

Studentská komora Akademického senátu FF poskytla novým studujícím ty nejdůležitější praktické informace.

Začátek akademického roku se na Fakultě filozofické nesl ve znamení již druhého ročníku seznamovací hry Prvák, kterou si pro studentky a studenty prvního ročníku připravila Studentská komora Akademického senátu FF ZČU ve spolupráci s vedením fakulty.

V rámci programu se noví studující měli možnost seznámit se svými spolužáky, zjistili, kde se nacházejí nejdůležitější budovy od knihovny po studijní oddělení, a dozvěděli se řadu informací potřebných k úspěšnému vykročení do univerzitního prostředí. Jak se vyznat ve změti akademických titulů, kde si půjčit knížky, do jakého studentského spolku se přidat, kam se jít najíst anebo kde je nejlepší strávit večer po náročném přednáškovém dni? To všechno už vědí.

Fakulta filozofická

Studentská komora Akademického senátu FF ZČU