Ústav jazykové přípravy spustil přihlášky na Mezinárodní letní jazykovou školu

Další vzdělávání Veřejnost Zaměstnanci

Vybírat lze z kurzů portugalštiny, němčiny, angličtiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, arabštiny, perštiny a také češtiny pro cizince. Uzávěrka je 19. května.

Na Ústavu jazykové přípravy Západočeské univerzity v Plzni se letos od 8. do 26. července uskuteční už 34. ročník Mezinárodní letní jazykové školy.

Na výběr je z kurzů portugalštiny, němčiny, angličtiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, arabštiny, perštiny a také češtiny pro cizince, ve všech jazykových úrovních i různého zaměření. Letní škola je určena zájemcům různého věku – žákům a žákyním základních i středních škol, studujícím vysokých škol i široké veřejnosti. Kurzy jsou v délce jednoho, dvou nebo tří týdnů, přičemž v některých z nich se vyučuje pouze odpoledne nebo dopoledne.

Studentky a studenti ZČU mohou v každém intenzivním týdenním kurzu získat dva kredity, a navíc zaplatí sníženou cenu.

Podrobné informace najdete na webu Mezinárodní letní jazykové školy, jehož prostřednictvím lze také podat přihlášku. Uzávěrka je 19. května.

Dobrou zprávou pro všechny je, že od roku 2018 zachováváme stejné ceny!

Ústav jazykové přípravy

Daniela Kopřivová