Pedagogická fakulta předvede výtvarná díla absolventů

Katedra výtvarné kultury chystá jednodenní výstavu bakalářských a diplomových prací. Zapojí se tak do akce Víkend otevřených ateliérů, jež 23. a 24. září proběhne na téměř padesáti místech v Plzni a okolí.

Zájemci z řad široké veřejnosti si tak budou moci prohlédnout praktické i teoretické diplomové práce, jež během posledních let na katedře vznikly jako výsledek odborné přípravy studentů. K vidění budou klasická média, fotografie, filmová tvorba i práce z oblasti didaktiky výtvarné výchovy a výzkumu.

Prostory katedry výtvarné kultury, jež sídlí v druhém patře budovy na Klatovské třídě 51, se otevřou v sobotu 23. září od 12 do 18 hodin. Vstup je zdarma. Podrobný program celé akce včetně mapy zapojených míst je dostupný na webu.

Katedra výtvarné kultury Fakulty pedagogické ZČU v Plzni připravuje budoucí učitele výtvarné výchovy pro základní i střední školy. Dále poskytuje výtvarné vzdělání učitelům mateřinek a 1. stupně základní školy. Organizuje i kurzy celoživotního vzdělávání pro širokou veřejnost.

Galerie


Fakulta pedagogická

Martina Šurkalová

06.09.17


Zaměstnanci ZČU podpořili koupí dětských obrazů výzkum Crohnovy choroby


Fakulta aplikovaných věd

4

19.09.17


Pedagogové ze strojnické průmyslovky navštívili laboratoř NTC


Nové technologie - Výzkumné centrum

55

01.09.17


Závěr prázdnin zpříjemní v Plzni Létofest


Celouniverzitní

184

24.08.17