Pedagogická fakulta předvede výtvarná díla absolventů

Katedra výtvarné kultury chystá jednodenní výstavu bakalářských a diplomových prací. Zapojí se tak do akce Víkend otevřených ateliérů, jež 23. a 24. září proběhne na téměř padesáti místech v Plzni a okolí.

Zájemci z řad široké veřejnosti si tak budou moci prohlédnout praktické i teoretické diplomové práce, jež během posledních let na katedře vznikly jako výsledek odborné přípravy studentů. K vidění budou klasická média, fotografie, filmová tvorba i práce z oblasti didaktiky výtvarné výchovy a výzkumu.

Prostory katedry výtvarné kultury, jež sídlí v druhém patře budovy na Klatovské třídě 51, se otevřou v sobotu 23. září od 12 do 18 hodin. Vstup je zdarma. Podrobný program celé akce včetně mapy zapojených míst je dostupný na webu.

Katedra výtvarné kultury Fakulty pedagogické ZČU v Plzni připravuje budoucí učitele výtvarné výchovy pro základní i střední školy. Dále poskytuje výtvarné vzdělání učitelům mateřinek a 1. stupně základní školy. Organizuje i kurzy celoživotního vzdělávání pro širokou veřejnost.

Galerie


Fakulta pedagogická

Martina Šurkalová

06.09.17


Studentka Sutnarky uspěla v soutěži o přebal bloku


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

55

09.02.18


Atašé pro vědu a technologie z čínské ambasády podpořila rozvíjející se spolupráci s NTC


Nové technologie - Výzkumné centrum

54

12.02.18


Knihovna uspořádala česko-německý workshop k problematice elektronických informačních zdrojů


Univerzitní knihovna

66

15.02.18