Ruské centrum nabízí výuku ruštiny zdarma

Zájemci o prohloubení znalostí ruského jazyka a získání nových informací o kultuře, zeměpisných zajímavostech nebo možnostech studia či cestování v Rusku mohou využít nové nabídky Ruského centra.

Ruské centrum při Ústavu jazykové přípravy ZČU v Plzni získalo od Fondu Russkij mir grant na realizaci projektu praktický kurz ruského jazyka pro rozvoj prezentačních dovedností a komunikace. Lekce jsou určené  studentům a doktorandům ZČU, kteří plánují výjezd do Ruska s cílem učební stáže nebo vědecké činnosti, dále pak vědeckým i administrativním pracovníkům, kteří potřebují ruský jazyk v práci a při vědecké činnosti nebo plánují výjezd do Ruska s cílem učební stáže, konference nebo vědecké činnosti. A v neposlední řadě všem, kteří mají zájem o konverzaci v ruštině s rodilým mluvčím.

Kurzy se konají každé pondělí v Ruském centru od 14:50 hodin. Vzhledem k tomu, že je projekt realizován z prostředků grantu, je účast na hodinách zdarma a pro studenty ZČU i bez uplatnění kreditů. Po ukončení kurzu získá každý účastník certifikát o absolvování.

Podrobnější informace naleznou zájemci na webu Ruského centra, případně jej mohou hned kontaktovat.

Galerie


Ústav jazykové přípravy

Mgr. Vlasta Klausová

25.09.17


Fakulta zdravotnických studií slaví desáté narozeniny


Fakulta zdravotnických studií

43

09.07.18


Fakultu strojní povede i nadále Milan Edl


Fakulta strojní

654

20.06.18


Tým studentů ZČU představil pátou generaci vozu Formula Student


Celouniverzitní

517

27.06.18