Fakulta zdravotnických studií chystá svůj Den

Kromě informací o studiu a přijímacím řízení návštěvníky čeká i prezentace vyučovaných oborů a partnerů fakulty. Chybět nebudou ani novinky o zdravém životním stylu.

Dveře budovy v Husově ulici 11 se 4. října otevřou od 9 do 17 hodin. Příchozí se zde dozvědí vše o fakultě, průběhu přijímacího řízení, přípravném kurzu ke studiu i o výuce a praxích. V odborných učebnách se představí jednotlivé studijní programy a obory tak, aby uchazeč získal lepší přehled o nelékařských profesích a mohl se tak dobře rozhodnout při výběru konkrétního oboru.

Součástí celodenní akce je i prezentace hlavních partnerů fakulty, na jejichž pracovištích studenti absolvují stěžejní část odborné praxe. Představí se například Fakultní nemocnice Plzeň, Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje, Svaz léčebných lázní ČR, Federace ortopedických protetiků či krajská záchranná služba.

Fakulta také předvede činnost Fakultního centra zdraví. O své zkušenosti se podělí studenti FZS, kteří absolvovali semestrální studijní pobyt na univerzitě v Číně.

Galerie


Fakulta zdravotnických studií

Hana PRAŽÁKOVÁ

24.09.17


První ročník certifikátového programu Kompetence pro česko-bavorský příhraniční region je za námi


Celouniverzitní

68

11.07.18


Západočeskou univerzitu navštívil velvyslanec Japonska


Fakulta filozofická

102

27.06.18


Sportovci ZČU vybojovali na Českých akademických hrách 5.místo


Celouniverzitní

147

27.06.18