Přijďte zažít atmosféru Sutnarky. Dveře otevře zájemcům o studium i milovníkům umění

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara pořádá v pátek 20. října Den otevřených dveří.

Zájemci o studium umění a designu i ostatní příznivci umění budou moci navštívit jednotlivé ateliéry a další pracoviště v budově fakulty, čekají na ně zde ukázky studentských prací a setkání s vedoucími ateliérů, a to včetně možnosti zdarma krátce konzultovat donesené vlastní práce.

Samozřejmostí jsou důležité informace o studiu na fakultě, o možnostech přípravy na talentové zkoušky a o průběhu přijímacího řízení na akademický rok 2018/2019.

Den otevřených dveří proběhne od 10 do 15 hodin. Základní informace ke studiu na fakultě budou poskytovány od 12 a od 14 hodin v galerii Inkubátor v přízemí budovy. Více informací na webu fakulty.

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

Svět a energie: energetická mytologie

Přednáška Studenti Veřejnost

Fakulta elektrotechnická