Kam s titulem? ELSA Plzeň poradila na besedě s koncipientem

Studentská organizace ELSA Plzeň zorganizovala ve středu 25.10. pro studenty právnické fakulty besedu s koncipientem Filipem Drncem z advokátní kanceláře Císař Češka Smutný.
Beseda proběhla v prodejně odborné literatury a literární kavárně v Jungmanově ulici. Studenti všech ročníků se mohli během téměř dvouhodinového setkání dozvědět, jak vypadá život koncipienta, případně i posoudit, jakou cestou se sami vydají. Fotografie z akce naleznete na tomto odkazu.

Ti, kdo akci nestihli, nemusí smutnit. Už 7. listopadu pořádá ELSA  pro studenty a absolventy právnické fakulty v prostorách fakulty tradiční veletrh pracovních příležitostí Job Fair Kontakt 2017. Více informací na Facebooku.

Studentské organizace

Pavel Vevera

29. 10. 17

Zaměstnanci ZČU se mohou učit prezentačním dovednostem i češtině pro administrativu