Katedra anglického jazyka a literatury FF zve na besedu

Katedra anglického jazyka a literatury Filozofické fakulty ZČU v Plzni srdečně zve studenty i širší veřejnost na moderovanou besedu věnovanou globální komunikaci. Akce se uskuteční 2. listopadu 2017 v 16:00 v univerzitní kavárně Družba (Sedláčkova 19). Beseda bude probíhat v anglickém jazyce a moderovat ji bude hostující lektor Paulo D’Alberti.

V současné éře, která považuje virtuální týmy, detašované pracovníky a multikulturní spolupracovníky za běžné, je schopnost komunikovat s lidmi z jiných kultur naprosto klíčovou. Ať už vaše budoucí plány zahrnují práci v zahraničí, práci pro lokální odnož mezinárodní společnosti, tlumočnictví nebo „jen“ studijní výjezd v rámci Erasmu, tato moderovaná beseda vám poskytne vhodné nástroje na úspěšné zvládnutí většiny běžných situací.

Fakulta filozofická

Helena Horová

30.10.17

ZČU pořádá 6. národní konferenci transferu technologií