Univerzitní upír opět přiletěl

Ve dnech 6.- 8. listopadu se na Transfuzním oddělení Fakultní nemocnice Plzeň v ulici 17. listopadu koná tradiční akce s názvem Univerzitní upír.

Studenti, absolventi a vyučující Západočeské univerzity v Plzni tak mají opět příležitost darovat krev. Mohou tak učinit od pondělí do středy vždy od 6:30 do 12 hodin, ve středu dokonce až do 17:30 hodin.

Akce na podporu celouniverzitního dobrovolného dárcovství krve na Západočeské univerzitě v Plzni probíhá vždy jednou za semestr.

Nováčci by se měli před darováním krve nejprve podívat na webové stránky transfuzního oddělení. Najdou zde podrobné informace o tom, jak se na odběr připravit a co obnáší.

Podrobnější informace včetně statistik z předchozích „semestrníků“ je možné najít na webu nebo na facebookovém profilu akce Univerzitní upír.

Šárka Stará

07.11.17

Doktorandi FPE zvou na konferenci

14.06.18