Neziskovka založená studenty zve na přednášku o vývoji mobilních aplikací

Novinky v oblasti mobilního vývoje představí akce pořádaná organizací TechHeaven. Vstupné pro studenty činí symbolických 50 korun.

Přednáška s následnou neformální debatou u piva se koná v pondělí 27. listopadu od 18 hodin v DEPO2015. Vystoupí na ní například známý vývojář a Google Developer Expert Tomáš Zvěřina, který je v komunitě Android vývojářů považován za špičku ve svém oboru. Řečníci zde budou hovořit o Kotlinu, CI/CD nebo o multiplatformním vývoji.

Hlavním cílem akce je ukázat účastníkům nejnovější trendy v programování, které mohou být alternativou ke starším přístupům. Určená je všem, kteří už mají s mobilními aplikacemi zkušenosti a chtějí zjistit, jak mohou udržet vysokou kvalitu, tak i těm, kteří mají zkušenosti s jinými platformami nebo programováním obecně a chtěli by se pustit do vytváření aplikací pro telefony.

„Nelíbilo se nám, že v ostatních městech docela dobře fungují komunity vývojářů a nadšenců, ale v Plzni tahle iniciativa dlouhodobě skomírá. A tak jsme se s tím rozhodli něco udělat, založili jsme neziskovou organizaci TechHeaven a pod její hlavičkou jsme začali dělat zájmové a do jisté míry i odborné akce o programování a technologiích,“ říká Jan Steinbach. Součástí zatím čtyřčlenného týmu je ještě Josef Švec (FAV), Jan Bystřický (FEK) a Filip Procházka (bývalý student FAV).

Vstupenky je možné zakoupit přes portál goout.cz. Vstupné na hlavní program je pro studenty 50 korun. Za 125 korun mohou vysokoškoláci zůstat i na pivo a večeři s řečníky i ostatními hosty.

Celouniverzitní

Hana PRAŽÁKOVÁ

08.11.17


Technická olympiáda otevírá středoškolákům dveře na univerzitu


Celouniverzitní

210

08.02.18


Student ZČU představí zákulisí Dakaru pohledem fotografa


Celouniverzitní

18

19.02.18


Televize ZAK zachytila promoci Dětské univerzity


Fakulta pedagogická

67

20.02.18