Hodnotící komise sbírky Pomozte dětem zasedala v Plzni

V pátek 3. listopadu proběhlo v prostorách Fakulty pedagogické ZČU v Plzni zasedání odborné komise regionu Jihozápad, která hodnotila projekty pro podporu z 20. ročníku sbírky Pomozte dětem.
Populární "Kuře" tentokrát v Plzni odstartovalo maraton osmi zasedacích dnů, během nichž odborníci po celé republice vyberou nejlepší projekty pro podporu z veřejné sbírky. Výsledná TOP 50 organizací, pro kterou Kuře sbírá v jubilejním ročníku finance, bude známá 1. prosince. Plzeňské hodnocení už poněkolikáté proběhlo přímo v prostorách pedagogické fakulty.

Sbírku Pomozte dětem pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) a Česká televize.

Josef Slowík

09.11.17

Společnost 4.0 či nové studijní programy. I to byla témata Průmyslové rady FST

Fakulta strojní