Katedra tělesné výchovy a sportu myslí na děti

Na období jarních prázdnin připravila katedra tělesné výchovy a sportu (KTS) výcvikový kurz dětí zaměstnanců ZČU s výukou lyžování a snowboardingu a také jarní příměstský tábor. K dispozici jsou také nové sportovní plochy v univerzitním kampusu.

V letošním roce se podařilo dokončit některé sportovní plochy v areálu univerzity na Borech. Je tu nová boulderingová stěna a volnočasové hřiště. Zájemci o sportování navíc mohou využít služeb půjčovny katedry tělesné výchovy a sportu, kde jsou za symbolickou částku k zapůjčení míče na volejbal, fotbal, disk a cílový koš na discgolf, vybavení na speedminton, softball, frisbee a další sportovní pomůcky.

S ohledem na počasí sice přijde doba vhodná na sportovní aktivity až v jarním období, katedra tělesné výchovy a sportu však myslí i na sportování v čase jarních prázdnin, které letos připadají na druhou polovinu února, a připravila lyžařský kurz a příměstský tábor.

Výcvikový kurz lyžování a snowboardingu pro děti zaměstnanců ZČU, který připravila KTS ve spolupráci s odborovou organizací, proběhne od 18. do 24. února 2017 a je určen dětem ve věku 7 – 15 let.

Doprava na kurz je individuální. Děti budou ubytovány v penzionu U Jelena v obci Pernink. Cena činí 3 400,- Kč pro děti zaměstnanců ZČU, pro ostatní děti 3 900,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, permanentka a dále doprava a vstupné do bazénu. Částku je nutné uhradit do 19. ledna 2018. Maximální počet účastníků je 22.

Veškeré podrobnosti ke kurzu i k platbě najdou zájemci na webových stránkách katedry. Přihlášky se podávají elektronicky. V případě dotazů kontaktujte Jiřího Valachoviče, tel: 377638614, e-mail: jvalach@centrum.cz.

Jarní příměstský tábor se uskuteční ve dnech 19. – 23. února 2018, a to na katedře tělesné výchovy a sportu v areálu univerzitního kampusu na Borech. Cena je 1750 Kč, v ceně jsou zahrnuty i obědy v menze ZČU. Přihlášky se podávají do 2. února.

Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách KTS. Přihlašování probíhá elektronicky.

Šárka Stará

14. 11. 2017

Profesor Daniel Mayer slaví významné životní jubileum

Univerzita Veřejnost Zaměstnanci