ELSA Plzeň uspořádala pro studenty práv veletrh pracovních příležitostí

Job Fair Kontakt - veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy právnických fakult, se opět konal na půdě Fakulty právnické ZČU v Plzni. Akci pořádal mezinárodní studentský spolek ELSA Plzeň, a to v úterý 7. listopadu.

Budoucí právníci měli možnost navštívit 11 advokátních kanceláří, zástupce z řad justice a účetní firmu. Oproti minulému ročníku se jejich počet navýšil. Návštěvníci tak měli šanci zjistit, jaké požadavky jsou na stážisty a zaměstnance kladeny, či se dozvědět detaily o jednotlivých kancelářích. Na fakultě se potkávali studenti všech ročníků s připravenými životopisy. Většina prezentovaných subjektů měla zájem o ty z vyšších ročníků nebo absolventy, avšak několik kanceláří projevilo zájem i o studenty prvních ročníků.

Na akci se představily následující advokátní kanceláře: Allen & Overy, Baker & McKenzie, BBH, Císař, Češka, Smutný, Clifford Chance, Dentons, Dvořák Hager & Partners a Moore Stephens, Havel, Holásek & Partners, Prime Legal, Rödl & Partner, ROWAN LEGAL, Řanda Havel Legal. Akce se zúčastnil i Soudní dvůr Evropské unie.

Organizátoři letošní veletrh považují za úspěšný, taktéž ohlasy účastníků jsou pozitivní.

Studentské organizace

Ivana Otipková

17.11.17

Studenti Sutnarky ohromili se svým návrhem obuvi italský Milán