ELSA Plzeň uspořádala pro studenty práv veletrh pracovních příležitostí

Job Fair Kontakt - veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy právnických fakult, se opět konal na půdě Fakulty právnické ZČU v Plzni. Akci pořádal mezinárodní studentský spolek ELSA Plzeň, a to v úterý 7. listopadu.

Budoucí právníci měli možnost navštívit 11 advokátních kanceláří, zástupce z řad justice a účetní firmu. Oproti minulému ročníku se jejich počet navýšil. Návštěvníci tak měli šanci zjistit, jaké požadavky jsou na stážisty a zaměstnance kladeny, či se dozvědět detaily o jednotlivých kancelářích. Na fakultě se potkávali studenti všech ročníků s připravenými životopisy. Většina prezentovaných subjektů měla zájem o ty z vyšších ročníků nebo absolventy, avšak několik kanceláří projevilo zájem i o studenty prvních ročníků.

Na akci se představily následující advokátní kanceláře: Allen & Overy, Baker & McKenzie, BBH, Císař, Češka, Smutný, Clifford Chance, Dentons, Dvořák Hager & Partners a Moore Stephens, Havel, Holásek & Partners, Prime Legal, Rödl & Partner, ROWAN LEGAL, Řanda Havel Legal. Akce se zúčastnil i Soudní dvůr Evropské unie.

Organizátoři letošní veletrh považují za úspěšný, taktéž ohlasy účastníků jsou pozitivní.

Galerie


Studentské organizace

Ivana Otipková

17.11.17


Studenti Sutnarky ohromili se svým návrhem obuvi italský Milán


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

206

26.06.18


Pohádkovou inscenaci doplnily barevné kostýmy od studentky FDULS


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

44

20.06.18


Na mezinárodní konferenci se setkají přední odborníci v oblasti algebraické teorie grafů


Fakulta aplikovaných věd

24

27.06.18