ELSA Plzeň uspořádala pro studenty práv veletrh pracovních příležitostí

Job Fair Kontakt - veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy právnických fakult, se opět konal na půdě Fakulty právnické ZČU v Plzni. Akci pořádal mezinárodní studentský spolek ELSA Plzeň, a to v úterý 7. listopadu.

Budoucí právníci měli možnost navštívit 11 advokátních kanceláří, zástupce z řad justice a účetní firmu. Oproti minulému ročníku se jejich počet navýšil. Návštěvníci tak měli šanci zjistit, jaké požadavky jsou na stážisty a zaměstnance kladeny, či se dozvědět detaily o jednotlivých kancelářích. Na fakultě se potkávali studenti všech ročníků s připravenými životopisy. Většina prezentovaných subjektů měla zájem o ty z vyšších ročníků nebo absolventy, avšak několik kanceláří projevilo zájem i o studenty prvních ročníků.

Na akci se představily následující advokátní kanceláře: Allen & Overy, Baker & McKenzie, BBH, Císař, Češka, Smutný, Clifford Chance, Dentons, Dvořák Hager & Partners a Moore Stephens, Havel, Holásek & Partners, Prime Legal, Rödl & Partner, ROWAN LEGAL, Řanda Havel Legal. Akce se zúčastnil i Soudní dvůr Evropské unie.

Organizátoři letošní veletrh považují za úspěšný, taktéž ohlasy účastníků jsou pozitivní.

Galerie


Studentské organizace

Ivana Otipková

17.11.17


Šachisté si připomněli profesora Miroslava Šimandla


Fakulta strojní

28

12.12.17


Advokátní kancelář Dentons přednášela o tom, jak dnes vybudovat právní firmu zítřka


Studentské organizace

24

06.12.17


Kulturní atašé si na Sutnarce prohlédla vznikající mapu pozitivní české historie


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

14

11.12.17