Hokejovou Bitvu o Plzeň po neuvěřitelném obratu vyhrál tým ZČU

Během pátého duelu mezi Západočeskou univerzitou a Lékařskou fakultou univerzity Karlovy v Plzni dokázal tým ZČU obdivuhodně zvrátit zprvu nepříznivé skóre 0:3 a po roční odmlce opět získat putovní pohár.

Bojovný hokej a výtečná atmosféra, o niž se v úterý 22. listopadu v Home Monitoring Aréně postarali fanoušci obou týmu.  Tak to vypadalo na pátém ročníku již tradiční hokejové Bitvy o Plzeň. Tým ZČU z ní vyšel jako vítěz už počtvrté.

V první třetině si sice tým Lékařské fakulty UK vytvořil jednogólový náskok, který ve druhé třetině zvýšil ještě o další dvě branky, mužstvo ZČU však ještě ve druhé třetině dokázalo odpovědět gólem Štěpána Hanzlíka a v poslední třetině hráči ZČU přidali další dva góly na 3:3. Rozuzlení přišlo až během poslední minuty prodloužení, kdy Petr Mainer tečí nasměroval do branky mediků vítěznou střelu.

Podrobný průběh celého zápasu popisuje report Matěje Vybírala.


Bitva o Plzeň (středa 22.11. 19:45, Home Monitoring Aréna)

Lékařská fakulta v Plzni Univerzity Karlovy – Západočeská univerzita 3:4 pr. (1:0, 2:1, 0:2 – 0:1)

Góly: 7. Pokorný, 33. Pokorný, 38. Kučera – 40. Hanzlík, 56. Hanzlík, 57, Baxa, 65. Mainer

Vyloučení: 2:4

Využití: 1:0

Sestavy:

Lékařská fakulta: Frček – Ingriš, O. Polívka, Franěk, Kala, Němec, Charvát, Červenka, Fiala, Kurfürst, Kučera, Hajšman, Malota (C), Polata, Muchka, Faschingbauer, Pokorný

Západočeská univerzita: Smejkal ( 31. Štekr) – Prachař, Linhart, Houfek, Kubík, Slavík, Rajal, Beer, Blumentrit, V. Polívka (C), Sequens, Mainer, Uhlík, Škarka, Pejchar, Šimůnek, Hřebík, Baxa, Hanzlík, Krajhanzl, Setikovský

Galerie


Celouniverzitní

Hana PRAŽÁKOVÁ

23.11.17


Rektor volgogradské univerzity navštívil ZČU


Celouniverzitní

162

17.10.18


BoostUp se představil studentům


Celouniverzitní

1

23.10.18


Archeologové a studenti Fakulty filozofické ZČU zmapovali pozůstatky pracovního tábora Nikolaj


Fakulta filozofická

45

17.10.18