Sandra Reimann bude přednášet o jazyku a funkci komerční reklamy

Německá profesorka Sandra Reimann o tématu pohovoří 4. prosince v prostorách Německé knihovny na náměstí Republiky.

Dne 4. prosince proběhne v Německé knihovně SVK PK přednáška Sandry Reimann z Institutu germanistiky Univerzity v Řezně. Věnovaná bude jazyku, obsahu a funkci komerčních reklam jako důležitého marketingového i komunikačního prostředku dnešní doby. Vystoupení s názvem Wie funktioniert Werbekommunikation? Einblicke in Strategien, mediale Besonderheiten, Zeit- und Zielgruppenspezifika der Wirtschaftswerbung, pořádané katedrou germanistiky a slavistiky FF, proběhne od 16:40 na náměstí Republiky 12.

Přednáška se koná s podporou programu Evropská územní spolupráce Česká republika-Bavorsko 2014-2020/Europäische territoriale Zusammenarbeit Freistaat Bayern-Tschechische Republik 2014-2020.

Fakulta filozofická

Jan Záhořík

29. 11. 2017

Letní škola Fakulty filozofické láká na politiku a sport v současném světě