Studenti mohou startovat na závodu Predator Run pod hlavičkou ZČU

Extrémní běžecký závod Predator Run Plzeň bývá výzvou i pro studenty Západočeské univerzity. Ti nyní mohou na chystám dubnovém klání reprezentovat svoji alma mater.

Třetí ročník Predator Run v Plzni proběhne 28. dubna 2018. Startovat se bude opět v DEPO2015 a sedmikilometrová trasa se sedmi překážkami povede historickým centrem Plzně.

Všichni studenti, kteří mají zájem ověřit svoji zdatnost v divácky atraktivním klání, se mohou nahlásit emailem tajemníkovi katedry tělesné výchovy a sportu Ondřeji Vodrážkovi (ovodr@kts.zcu.cz). Ten zároveň poskytne bližší informace k účasti a k podmínkám podpořeného startovného.

Predator Run je nejjednodušší verzí Predator závodů. Jedná se o vstupní závod, při němž si účastníci vyzkouší, co vlastně tyto překážkové závody obnášejí. Překážky jsou koncipované tak, aby byly zvládnutelné.

Účastníci mohou běžet jako jednotlivci nebo v týmu závodníků o počtu 4+ nebo 15+ závodníků.

Hana PRAŽÁKOVÁ

04.12.17

Film absolventa FDULS zaujal francouzské Annecy

21.06.18