Advokátní kancelář Dentons přednášela o tom, jak dnes vybudovat právní firmu zítřka

Ve spolupráci se studentským spolkem ELSA Plzeň uspořádala advokátní kancelář Dentons besedu na téma Building the law firm of future, now. Přednášel Evan Z. Lazar, který v kanceláři zastává pozici Global Vice-Chair

Přednáška proběhla 5. prosince ve Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje. Jak název napovídá, probíhalo setkání v anglickém jazyce.

Většina prezentace se věnovala postavení dnešních právních firem v rychle se proměňujícím prostředí a popisovala, jaké atributy budou muset mít budoucí firmy, aby se na trhu udržely.

Kromě toho Lazar prezentaci obohatil také o několik doporučení, jak strukturovat životopis nebo jak vystupovat při interview s potenciálním budoucím zaměstnavatelem.

Studentské organizace

Pavel VEVERA

06.12.17

Výstava Sutnar dětem zve před Vánoci do Galerie Ladislava Sutnara