Oslavte Vánoce v barvách ZČU

Originální dárky pod stromeček pořídíte i s logem Západočeské univerzity v Plzni.

Do nabídky propagačních předmětů před Vánoci přibyly nové kousky – clic clac bonbony v praktické kovové krabičce, diáře na rok 2018, užitečné hřejivé polštářky či originální baňka na vánoční stromeček. Doplněny byly také nové vizitkáře, reflexní pásky nebo desky na dokumenty. Kompletní nabídka předmětů je uveřejněna na webu.

Předměty pro osobní potřebu lze zakoupit v prodejně skript v prostorách Univerzitní knihovny na Borech, v prodejně vydavatelství ZČU v Chebu či prostřednictvím e-shopu.

Jednotlivá pracoviště ZČU při nákupu propagačních předmětů postupují popsaným způsobem.

Hana PRAŽÁKOVÁ

12.12.17

Úspěch výzkumného týmu NTC v oblasti spintroniky

Nové technologie - Výzkumné centrum