Roztančete se díky kurzu ZČU. Zváni jsou studenti, zaměstnanci i veřejnost

Katedra tělesné výchovy a sportu také v letním semestru 2018 pořádá kurzy social dance pro začátečníky. Lekce jsou neformální, takže oblek i rukavičky mohou zůstat doma ve skříni.

Salsa, rumba, chacha, waltz nebo valčík. Zájemci se na kurzu naučí základní kroky a figury nejoblíbenějších standardních a latinsko-amerických tanců, které se nyní tančí na plesech či v tančírnách. Lekce probíhají formou social dance, což znamená, že se taneční partneři mezi sebou střídají. To pomáhá nejen k lepšímu naučení vedení, ale také umožňuje poznat více nových lidí.

Kurz, který vede Pavlo Sherin, se koná od 20. února do 24. dubna v prostorách Kulturního domu Jas v Jablonského ulici v Plzni na Slovanech. Celkem se jedná o 10 lekcí po 75 minutách.

Zájemci se mohou přihlásit v páru i jednotlivě. Cena za osobu je 1000 Kč, studenti se zapsaným tělocvikem v indexu zaplatí 700 Kč. Podrobnější informace o kurzu i elektronická přihláška jsou k dispozici na webu.

Zveřejněn je také seznam dalších kurzů vypsaných katedrou na letní semestr 2018.

Hana PRAŽÁKOVÁ

International Day 2018 je tady!

Festival Konference Studium

Zahraniční vztahy

03. 12. 2018

Slavnostní koncert připomněl výročí pedagogické fakulty i Československa