Roztančete se díky kurzu ZČU. Zváni jsou studenti, zaměstnanci i veřejnost

Katedra tělesné výchovy a sportu také v letním semestru 2018 pořádá kurzy social dance pro začátečníky. Lekce jsou neformální, takže oblek i rukavičky mohou zůstat doma ve skříni.

Salsa, rumba, chacha, waltz nebo valčík. Zájemci se na kurzu naučí základní kroky a figury nejoblíbenějších standardních a latinsko-amerických tanců, které se nyní tančí na plesech či v tančírnách. Lekce probíhají formou social dance, což znamená, že se taneční partneři mezi sebou střídají. To pomáhá nejen k lepšímu naučení vedení, ale také umožňuje poznat více nových lidí.

Kurz, který vede Pavlo Sherin, se koná od 20. února do 24. dubna v prostorách Kulturního domu Jas v Jablonského ulici v Plzni na Slovanech. Celkem se jedná o 10 lekcí po 75 minutách.

Zájemci se mohou přihlásit v páru i jednotlivě. Cena za osobu je 1000 Kč, studenti se zapsaným tělocvikem v indexu zaplatí 700 Kč. Podrobnější informace o kurzu i elektronická přihláška jsou k dispozici na webu.

Zveřejněn je také seznam dalších kurzů vypsaných katedrou na letní semestr 2018.

Hana PRAŽÁKOVÁ

04. 01. 2018