Při hledání zaměstnání i brigády pomůže Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem

Akce, na níž se bude prezentovat několik desítek firem, proběhne 30. ledna od 10 do 18 hodin v KD Peklo. Doprovodný program nabídne přednášky o tom, jak se připravit na pohovor, začít podnikat či jak "prodat" sám sebe.

Návštěvou veletrhu příchozí získají lepší přehled o současném trhu pracovních příležitostí i osobní kontakt s personalisty renomovaných společností. Uchazeči o zaměstnání by s sebou neměli zapomenout vzít životopis, který budou moci osobně předat personalistům. Organizátoři slibují i bohatou nabídku brigád.

Po celý den bude probíhat zdarma poradenství pro trh práce a vzdělávání, image poradna, měření zrakové kondice či grafologické poradenství pro osobní rozvoj. Na veletrhu najdou zájemci také rekvalifikace, jazykové vzdělávání a další kurzy, které souvisejí s pracovním životem.

Zahájení veletrhu, jehož partnerem je Západočeská univerzita v Plzni, se zúčastní děkan Fakulty strojní Milan Edl. Seznam vystavujících, nabízených pracovních pozic i program akce je k dispozici na webu. Vstup je zdarma.

Veletrh Klíč k příležitostem ovšem není jedinou možností, jak se dozvědět o aktuální situaci na pracovním trhu, nabídce míst pro absolventy či možných brigádách a stážích ve firmách. Už 21. března totiž proběhne v univerzitním kampusu Veletrh pracovních příležitostí při ZČU.

Hana PRAŽÁKOVÁ

17.01.18

Astronomický seminář otevře okna vesmíru dokořán

19.10.18