Fakulta pedagogická přivítala zájemce o studium

Stalo se tak v pátek 19. ledna, , kdy se uchazečům o studium otevřely budovy v ulicích Veleslavínova, Klatovská a také na Chodském náměstí.

Čtyři stovky potenciálních studentů si v doprovodu pedagogů a studentů fakulty prohlédly prostory kateder, sledovaly ukázky výuky nebo zajímavé experimenty.

Fakulta pedagogická nabízí bakalářské, magisterské i doktorské studijní programy. Ve spolupráci s univerzitou v saském Chemnitz předložila k akreditaci v rámci programu double-degree dvouletý navazující magisterský program Pedagogika pohybové prevence. V případě úspěšné akreditace bude do tohoto programu vyhlášeno dodatečné přijímací řízení.

Studentům přinese studium informace spojené se zdravým životním stylem, podporou a prevencí zdraví dětí, mládeže, dospělých i seniorů. Studijní program je jak v Sasku, tak v České republice doposud jedinečný, je určen především pro absolventy sportovních a zdravotnických bakalářských programů.

Lenka Benediktová

Studenti získali mezinárodní certifikát i nové zážitky a zkušenosti

Spolupráce Studenti Studium

Fakulta ekonomická