Přeneste se s knihovnou do Skandinávie

Martin Merta pohovoří v Univerzitní knihovně na Borech o své měsíční cestě podzimním Švédskem a Norskem.

Cestovatel, který stopem urazil 3,5 tisíce kilometrů, se podělí o historky nejen z chození po horách a rybolovu, ale také o zajímavé rozhovory s místními či zkušenost s prohrabáváním se v popelnicích.

Chcete vědět, kolik stojí v severských zemích pivo? Jak se stopuje za polárním kruhem? Zda je podzim ve Skandinávii spíše na palčáky nebo na opalovací krém? Kolik kilo ovesné kaše dokáže člověk pozřít? Či jaké je to být měsíc sám jen se svým batohem? Pak si přijďte do Univerzitní knihovny na Borech ve čtvrtek 22. února poslechnout od 16 hodin přednášku Martina Merty.

Aktuální informace o přednášce můžete sledovat na facebooku knihovny.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

Výroční zasedání Sportovního programu ZČU Western Stars uzavře rok 2018

Sport Studenti Veřejnost