Darujte dětskou knihu. Potěší děti v mateřské školce

14. únor není jen dnem zamilovaných, ale i Mezinárodním dnem darování knihy. Pokud máte chuť anonymně darovat novou nebo přečtenou dětskou knihu, přineste ji do Univerzitní knihovny. Ta zprostředkuje její předání plzeňské Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči.

Knihy můžete darovat na všech pobočkách Univerzitní knihovny, a to ve dnech 7. - 16. února. Radost jistě udělá každá knížka bez ohledu na žánr. Darované tituly knihovna předá Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči, Ke Špitálskému lesu 3.

Knihovna tak navazuje na úspěšnou akci z loňského roku, kdy díky štědrosti zaměstnanců a studentů univerzity knihami obdarovala lůžková oddělení LDN Fakultní nemocnice Plzeň a Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. Do každé z nich putovalo téměř 500 titulů.

Univerzitní knihovna předem děkuje všem, kteří se akce zapojí. Letos je navíc pro dárce připravena malá sladká odměna.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

05.02.18

Západočeská univerzita přivítá už popáté své absolventy