Darujte dětskou knihu. Potěší děti v mateřské školce

14. únor není jen dnem zamilovaných, ale i Mezinárodním dnem darování knihy. Pokud máte chuť anonymně darovat novou nebo přečtenou dětskou knihu, přineste ji do Univerzitní knihovny. Ta zprostředkuje její předání plzeňské Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči.

Knihy můžete darovat na všech pobočkách Univerzitní knihovny, a to ve dnech 7. - 16. února. Radost jistě udělá každá knížka bez ohledu na žánr. Darované tituly knihovna předá Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči, Ke Špitálskému lesu 3.

Knihovna tak navazuje na úspěšnou akci z loňského roku, kdy díky štědrosti zaměstnanců a studentů univerzity knihami obdarovala lůžková oddělení LDN Fakultní nemocnice Plzeň a Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. Do každé z nich putovalo téměř 500 titulů.

Univerzitní knihovna předem děkuje všem, kteří se akce zapojí. Letos je navíc pro dárce připravena malá sladká odměna.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

Láká vás práce v EU? Univerzita má svého ambasadora, který vám s ní pomůže

Absolventi Studenti