Modla plzeňského fotbalu bude přednášet na ZČU. Dorazí Pavel Vrba

Nejúspěšnější český fotbalový trenér současnosti bude v pondělí 12. února hostem Přednáškového klubu.

Jaké má vzpomínky na dvojí účast v Lize mistrů? Jaký zápas mu utkvěl nejvíce v paměti? Jak připravoval tým na Messiho a jiné fotbalové hvězdy? Jaké má další cíle s plzeňskou Viktorkou? Nejen na tyto otázky Pavel Vrba odpoví během diskusní přednášky, která začne v 17 hodin v posluchárně EP 130 v modré budově Fakulty elektrotechnické v univerzitním areálu na Borech.

Příchozí si na oblíbeného trenéra mohou přichystat i vlastní dotazy, na něž bude vyhrazen prostor v druhé polovině setkání. Akce je určena nejen pro studenty a zaměstnance ZČU, ale i pro širokou veřejnost. Vstupné je zdarma, kdo chce, může přispět libovolnou částkou.

Pavel Vrba předvedl svůj um od roku 1994 postupně fanouškům Přerova, Ostravy, Púchova, Žiliny, Plzně a daleké Machačkaly. Někteří fanoušci ho mohou také znát jako trenéra české reprezentace či jako asistenta slovenské reprezentace.

Jeho úspěchy mluví za vše:
3x vítěz České ligy (1x jako asistent, 2x jako trenér), vítěz Českého poháru, vítěz Českého Superpoháru, vítěz Slovenské ligy a vítěz Slovenského Superpoháru, 2x účast v základní skupině Ligy mistrů, 2x účast v osmifinále Evropské ligy, postup ČR na EURO 2016.

Po návratu do FC Viktorie Plzeň, pro mnohé dost překvapivě, suverénně kráčí s týmem za dalším titulem a nyní se chystá na ostrý start jarní sezóny v podobě zápasu play-off Evropské ligy na půdě Partizanu Bělehrad.

Další informace zájemci naleznou na facebooku.

Studentské organizace

Hana PRAŽÁKOVÁ

05.02.18

Baví mě vymýšlení příběhů, říká studentka Sutnarky, která ilustrovala Hochy od Bobří řeky