Modla plzeňského fotbalu bude přednášet na ZČU. Dorazí Pavel Vrba

Nejúspěšnější český fotbalový trenér současnosti bude v pondělí 12. února hostem Přednáškového klubu.

Jaké má vzpomínky na dvojí účast v Lize mistrů? Jaký zápas mu utkvěl nejvíce v paměti? Jak připravoval tým na Messiho a jiné fotbalové hvězdy? Jaké má další cíle s plzeňskou Viktorkou? Nejen na tyto otázky Pavel Vrba odpoví během diskusní přednášky, která začne v 17 hodin v posluchárně EP 130 v modré budově Fakulty elektrotechnické v univerzitním areálu na Borech.

Příchozí si na oblíbeného trenéra mohou přichystat i vlastní dotazy, na něž bude vyhrazen prostor v druhé polovině setkání. Akce je určena nejen pro studenty a zaměstnance ZČU, ale i pro širokou veřejnost. Vstupné je zdarma, kdo chce, může přispět libovolnou částkou.

Pavel Vrba předvedl svůj um od roku 1994 postupně fanouškům Přerova, Ostravy, Púchova, Žiliny, Plzně a daleké Machačkaly. Někteří fanoušci ho mohou také znát jako trenéra české reprezentace či jako asistenta slovenské reprezentace.

Jeho úspěchy mluví za vše:
3x vítěz České ligy (1x jako asistent, 2x jako trenér), vítěz Českého poháru, vítěz Českého Superpoháru, vítěz Slovenské ligy a vítěz Slovenského Superpoháru, 2x účast v základní skupině Ligy mistrů, 2x účast v osmifinále Evropské ligy, postup ČR na EURO 2016.

Po návratu do FC Viktorie Plzeň, pro mnohé dost překvapivě, suverénně kráčí s týmem za dalším titulem a nyní se chystá na ostrý start jarní sezóny v podobě zápasu play-off Evropské ligy na půdě Partizanu Bělehrad.

Další informace zájemci naleznou na facebooku.

Studentské organizace

Hana PRAŽÁKOVÁ

05.02.18

Studentka Sutnarky uspěla v soutěži o přebal bloku