Mám vlastní firmu, pracuji na mnoha projektech. Ani jedno by bez zkušeností v AIESEC nešlo

Kam se Zdeněk Tesárek, Alumni Plzeňské pobočky, vydal po AIESEC a jak mu členství ve studentské organizaci pomohlo v jeho životě? Nejen na to odpovídá v krátkém rozhovoru.

Nejlepší rada, jakou jsi kdy dostal?

Vždy se snaž o to, aby lidé, které vedeš, byli lepší než ty.

Jakou superhrdinskou vlastnost máš díky AIESEC?

Vím. co chci v životě dělat.

Co je podle tebe leadership?

Schopnost vzít změnu za pačesy a udělat ji.

Z čeho ses v AIESEC nejvíce ponaučil?

Vnímal jsem žádost někoho o pomoc jako svoje selhání.

Co děláš dnes a jak ti AIESEC pomohl být, tam kde teď jsi?

Mám vlastní firmu, pracuji na veřejně prospěšných projektech. Ani jedno by bez zkušeností v AIESEC nešlo. Ale hlavně AIESEC mi pomohl si uvědomit, co od života chci a co v něm chci dělat a dokázat.

Jaký je tvůj nejoblíbenější super hrdina?

Batman. Hrdina, který má všechno, co bychom chtěli, ale on sám tím pohrdá a je schopný to obětovat pro dobro lidí v Gothamu. A taky je to superhrdina, který nemá žádné superschopnosti, ale zároveň vždy najde cestu, jak porazit zloducha, ať je jakkoliv silný.

———————————-

Získej také příležitost zjistit, co od života chceš a co v něm chceš dokázat. Získej zkušenost, která tě posune kupředu! Navštiv naši stránku a staň se členem AIESEC i ty.

Studentské organizace

Josef Schneider

Na ZČU se setkali zahraniční vědci z projektu Mobility 3.0

Spolupráce Věda Zaměstnanci

06. 12. 2018

Prodejní výstava prací studentů Sutnarky

03. 12. 2018

International Day 2018 je tady!

Festival Konference Studium

Zahraniční vztahy