Přednáška seznámí s umělou inteligencí v praxi

Akce určená pro všechny vývojáře, studenty i nadšence, jež zajímá praktické využití umělé inteligence, proběhne 28. února v Klempírně DEPO2015.

Jako řečníci vystoupí Jan Romportl z AI Startup inkubátoru, Vít Listík ze Seznamu a Jan Švec z výzkumného centra NTIS při Západočeské univerzitě v Plzni. Odborníci se podělí o své zkušenosti a pohovoří, jak efektivně využít AI v praxi. Příchozí zároveň budou mít jedinečnou možnost poznat další vývojáře, kteří se umělé inteligenci věnují.

Přednášku pořádá organizace TechHeaven, jež vychází z tvrzení, že v technologii je budoucnost. Neziskovka složená také ze studentů Západočeské univerzity v Plzni proto vytvořila projekt, jehož cílem je pomoci rozšířit znalosti plzeňské tech komunity o nejnovější poznatky v oboru. Organizace by také ráda navázala spolupráci se studenty ZČU, tematicky nejblíže má ke studentům Fakulty aplikovaných věd.

Začátek přednášky je v 17:30 hodin, od 20:45 akce pro zájemce pokračuje společnou večeří. Více informací naleznete na webu organizátora.

Hana PRAŽÁKOVÁ

Programátoři, pozor! Catalysts Coding Contest je opět tady.

Studenti Tisková zpráva Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd

06. 11. 2018

Zahraniční i čeští odborníci diskutovali o trendech v podnikání pod záštitou Fakulty ekonomické