Univerzitní knihovna zve na den s deskovými hrami

Knihovna na úterý 27. března přichystala netradiční program. Den si budete moci zpestřit hraním deskových her.

Vše začne od 10 hodin v hale Knihovny Bory, kde pro vás bude k vyzkoušení připravena celá řada zajímavých her. Na výběr budou hry soutěživé i kooperativní, několikaminutové i několikahodinové, pro jednotlivce i pro větší skupiny. Co srdce či hlava ráčí.

Seznámit se budete moci například s hrami jako Hra o trůny, Krycí jména, Dixit, Pandemic, Cortex, Pixbox, Unlock!, Čtveráček nebo Majesty. Ideální způsob, jak se odreagovat po zkouškovém období a potrápit mozkové buňky trochu jinak.

Hry budou pro zájemce k dispozici do 17 hodin. S jednotlivými deskovkami i jejich pravidly vás seznámí zástupce Kavenu z. s., neziskové organizace provozující klub, půjčovnu a obchůdek s deskovými hrami v Plzni.

Akci, jejímž cílem je pomoci zlepšit trávení volného času v univerzitním kampusu na Borech, pořádá Univerzitní knihovna, Katedra výpočetní a didaktické techniky (KVD), Kavenu z. s. a Eurocentrum Plzeň. Organizátoři uvažují o tom, že by se nemuselo jednat o jednorázovou akci, ale deskovky společně například s piknikovou dekou by mohly být běžně k zapůjčení v knihovně. Uvítali byste takovou službu? Jaké hry by neměly v nabídce chybět? Pomozte vyplněném krátkého dotazníku.

Aktuality k akci můžete sledovat na facebooku knihovny.

Galerie


Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

23. 03. 2018


Přání do roku 2019

Studenti Univerzita Zaměstnanci

Celouniverzitní

21. 12. 2018

Fakulta zdravotnických studií získala akreditaci pro čtyři studijní programy

Studium Tisková zpráva Univerzita

Fakulta zdravotnických studií

03. 01. 2019

Křest knihy Příběh samurajů: život a svět válečníků starého Japonska

Tisková zpráva Univerzita Veřejnost

Fakulta filozofická

19. 12. 2018