Akademici Plzeň budou hrát pro děti ze škol

Netradičně už v 10 hodin dopoledne začne v plzeňské Home Monitoring Aréně poslední utkání plzeňských Akademiků v základní části.

To rozhodne o tom, zda Akademici ve své čtvrté sezóně proklouznou do bojů o Sekeras Trophy nebo zda zůstanou za branami playoff. V cestě jim budou stát nováčci Cavaliers Brno.

Utkání bude přihlížet speciální návštěva, a to žáci mateřských, základních a středních škol z Plzně a okolí, kteří přijali pozvání univerzitního týmu a kteří budou tak hnát Akademiky do vyřazovacích bojů.

Akce s názvem Faurecia Z lavic až na zimák se odehraje už potřetí v historii. V prvním ročníku podporovalo Akademiky proti bratislavským Diplomatům něco málo přes 600 diváků, v tom druhém sledovalo výhru 7:2 nad Prešovem už rekordních 1850 diváků a také letos se čeká účast přesahující tisíc fanoušků.

Úvodního slova se ujme primátor města Plzně Martin Zrzavecký a celým utkáním bude provázet Jirka Pelnář. Na žáky čeká mnoho soutěží a také doprovodný program na kostce nad ledem. Kromě dětí může přijít podpořit plzeňský univerzitní hokejový tým každý, kdo má zrovna volné dopoledne. Akademici se těší na viděnou v Home Monitoring Aréně.

Galerie


Studentské organizace

05. 03. 2018


Virtuální třída pomůže studentům naučit se učit

Spolupráce Tisková zpráva Univerzita

Fakulta pedagogická

15. 05. 2019

Jak vypadaly barokní památky? Díky Fakultě aplikovaných věd se to ví

Spolupráce Veřejnost Výstava

Fakulta aplikovaných věd

20. 05. 2019

Studenti výpočetní techniky fakulty pedagogické uspořádali vědeckou konferenci

Další vzdělávání Konference Studenti

Fakulta pedagogická

18. 05. 2019