Univerzita roztančila Měšťanskou besedu

V pátek 23. března se konal 27. reprezentační ples Západočeské univerzity v Plzni. Přinášíme fotografické ohlédnutí za letošní společenskou událostí.

Příjemný večer se nesl nejen v duchu tance a hudby, ale také milých společenských setkání a pestrého doprovodného programu. Ten hned v úvodu zahájilo předtančení v podání skupiny Storm Ballet, svůj um předvedli také tanečníci Jana a Michal Varnuškovi. O půlnoční vystoupení doplněné videoprojekcí z dílny ateliéru multimédií Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara  se postaral spolek Žongléros Ansámbl věnující se novému cirkusu.

K tanci zahrál orchestr Miroslava Novotného, který během večera na půl hodiny vystřídala muzikálová zpěvačka Leona Machálková. Památku na proběhlý večer si zájemci mohli domů odnést v podobě fotografie z unikátního fotokoutku, který kromě klasického focení nabízel také snímek z termokamery. O ten se postarala katedra elektroenergetiky a ekologie Fakulty elektrotechnické.

Více fotografií z průběhu večera si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Hana PRAŽÁKOVÁ

Svět a energie: energetická mytologie

Přednáška Studenti Veřejnost

Fakulta elektrotechnická