ELSA Plzeň pořádala sérii projektů pro rozvoj osobnosti

Tři dny. Pět odborníků. Pět besed. To jsou ELSA workshops. ELSA Plzeň minulý týden s odborníky uspořádala sérii besed, jejichž cílem byl rozvoj tzv. soft skills neboli měkkých dovedností.

Studenti si mohli vyslechnout konzultantku, lektorku a mentorku Denisu Dědicovou s její přednáškou „Jak si z práce vytvořit poslání?“. Pavel Houdek a Jasmína Conevová z projektu Moderní sebeobrana představili možnosti neagresivní sebeobrany a efektivní cesty učení. Vystoupil také Ondřej Staněk působící mimo jiné jako lektor předmětu Prezentační dovednosti na Vysoké škole Chemicko-technologické v Praze, a to s tématem mikrovýrazů. Petr Vacek z GrowJOB institute přítomné seznámil s manuálem, jak naplňovat své osobní vize.

Děkujeme zúčastněným, především ale všem vystupujícím a těšíme se na vás příště!

Fotky z akce budou zveřejněny na webu a Facebooku ELSA Plzeň.

Studentské organizace

Pavel VEVERA

09. 04. 2018

Milujme život a chtějme od něj co nejvíce, apeloval Marian Jelínek