ELSA Plzeň navštívila jednání u Krajského soudu v Plzni

Ani soudkyně Barbara, ani soudce Alexandr, ale pan Miroslav Hromada. Ve středu 11. dubna měli členové studentské organizace ELSA Plzeň příležitost nahlédnout na jednání Krajského soudu v Plzni. Řízení se týkalo vypovězení pracovní smlouvy, což bylo i praktické.

Po skončení jedná se účastníci akce mohli ptát na vše kolem případu i mimo něj. Velikost skupiny byla bohužel z důvodu omezeného prostoru stanovena pouze na šest lidí.

Členové ELSA Plzeň, kteří se na toto jednání nedostali, však nemusí smutnit. Už na 3. května pro ně jejich studentská organizace přichystala další možnost nahlédnout pod pokličku soudního případu, tenktorká u  Okresního soudu Plzeň-město. Bude se jednat o restituční řízení.

ELSA Plzeň děkuje všem návštěvníkům za účast a soudci Hromadovi za umožnění akce.

Studentské organizace

Pavel VEVERA

14.04.18

Velvyslankyně Mexika navštívila Západočeskou univerzitu