NTC chystá přednášku Jesseho Ruana o modelování lidského těla

Vysokoškolský ústav NTC srdečně zve na přednášku Jesseho Ruana s názvem Modelování lidského těla: nová technologie stále v plenkách. Konat se bude v pondělí 23. dubna od 13 hodin.

Profesor Ruan je celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti bezpečnosti dopravních prostředků. Působí jako odborný garant řady  mezinárodních organizací (SAE, ASME, AIMBE) a vede výzkumný tým Centra biomechanických poranění a inženýrství bezpečnosti dopravních prostředků Tianjin University. Zároveň je členem vědecké rady NTC.

Ve své přednášce se zaměří na příklady procesu vytváření matematických modelů pohybu částí lidského těla a procesů vytváření takovýchto modelů, a to od analýzy lékařských snímků z CT až po detekce geometrie a vytváření sítí.

Přednáška se uskuteční v posluchárně UV 115, Univerzitní 22.

Nové technologie - Výzkumné centrum

Blanka BRABENCOVÁ

16. 04. 18

Výukové sady EDUPix ze Západočeské univerzity pomohou zatraktivnit fyziku na gymnáziích v kraji