Česká školní inspekce bude spolupracovat s Fakultou pedagogickou ZČU v Plzni

V úterý 17. dubna podepsal děkan pedagogické fakulty Miroslav Randa a ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal dohodu o spolupráci mezi oběma institucemi.
Předmětem spolupráce budou zejména společné aktivity v rámci vzdělávání studentů učitelských oborů na Západočeské univerzitě a vzdělávání inspekčních pracovníků České školní inspekce. Dále analytická, projektová a publikační činnost v oblastech souvisejících s počátečním vzděláváním a přípravou budoucích učitelů. Studenti fakulty budou mít také možnost zúčasnit se stáže v České školní inspekci.

Po podpisu memoranda představitelé obou institucídiskutovali o aktuálních tématech souvisejících s pregraduálním i dalším vzděláváním pedagogických pracovníků.

Lenka Benediktová

Přání do roku 2019

Studenti Univerzita Zaměstnanci

17. 12. 2018