Do práce, na sport i na cesty s novými propagačními předměty ZČU

S příchodem jara obohatily kolekci propagačních předmětů s logem ZČU nové kousky. Slušivé tričko, tašku a další věci pořídíte v univerzitním e-shopu či v prodejně skript na Borech.
Nejen sportovci určitě ocení multifunkční šátek či ručník. Do každé kabelky se vejde praktická lehká nákupní taška, kterou stačí složit do malé kapsičky a v pravý čas vytáhnout. Na pracovních i dovolenkových cestách se bude hodit nafukovací polštářek za krk, který vám ve složeném stavu nezabere v kufru téměř žádné místo, a možná i organizér na sluchátka, aby se vám v tašce nezamotala mezi ostatní věci. Pro děti nezapomeňte přibalit plážový míč! Dámy udělají parádu v novém růžovém či tyrkysovém tričku, které na rukávech decentně zdobí logo ZČU a webové stránky. A abychom nezapomněli také na věci do kanceláře - poznámky z jednání či zápis z porady se budou psát o něco veseleji s praktickým pogumovaným perem do zápisníku s duhovými okraji a na klávesnici si můžete posvítit praktickou USB lampičkou.

Kompletní nabídku najdete na webových stránkách ZČU a na stránkách e-shopu.

Kamila Kolářová

24.04.18

Velvyslankyně Mexika navštívila Západočeskou univerzitu

19.07.18