Architekt zve zaměstnance ZČU na procházky kampusem

Další částí průzkumu, jehož cílem je navrhnout úpravy veřejných prostranství v univerzitním kampusu na Borech, jsou procházky s architekty a následný workshop. Setkání se zaměstnanci univerzity proběhnou ve dnech 23. a 29. května.

Průvodcem po kampusu, na který se zájemci podívají také ze střechy Fakulty elektrotechnické, bude architekt Jakub Mareš z Ateliéru k světu. Následovat bude plánovací a tvůrčí dílna, kde zúčastnění pohovoří o problémech kampusu a navrhnou jeho úpravy. Kdo bude chtít, může se zúčastnit jen úvodní části programu.

Zájemci o procházky a následný workshop si mohou vybrat ze dvou termínů. Ve středu 23. května se setkání uskuteční od 13:00 do 16:30 hodin, v úterý 29. května od 9:30 do 13:00 hodin. Sraz je vždy před vchodem do budovy Fakulty elektrotechnické. Svoji účast prosím potvrďte emailem na adresu helena.simicova@cpkp.cz.

Srdečně zveme zaměstnance, aby se přišli podělit o svůj názor. Setkání pro ZČU pořádá Centrum pro komunitní práci západní Čechy ve spolupráci s Ateliérem k světu.

Již proběhlého setkání se studenty se zúčastnilo 35 zájemců. „Během diskuse studenti nejvíce řešili problémy při průchodnosti areálem a budovami. Rádi by také udělali centrální prostranství kampusu útulnější a lákavější k pobytu,“ shrnula za realizátory průzkumu Pavla Dusíková z Centra pro komunitní práci západní Čechy.

Výstupy z workshopů doplní názory studentů a zaměstnanců ZČU získané prostřednictvím pocitové mapy a elektronického dotazníku. Poté bude následovat zpracování získaných podnětů. Závěry celého šetření by měly být prezentovány na červnovém zasedání Akademického senátu.

Hana PRAŽÁKOVÁ

International Day 2018 je tady!

Festival Konference Studium

Zahraniční vztahy

03. 12. 2018

Kýblu akademické krve je 25 let