Mateřská školka zve na zápis do univerzitní třídy

Mateřská škola kardinála Berana Plzeň pořádá v pátek 4. května od 8 do 14 hodin zápis do univerzitní třídy pro školní rok 2018/2019.

Zápis probíhá přímo v mateřské škole na Borech, Baarova 36, Plzeň. Univerzitní třída Berušky s kapacitou 20 dětí je určena primárně pro potomky zaměstnanců ZČU. V letošním školním roce ji navštěvují převážně dvou- až tříleté děti, velká část z nich bude v docházce pokračovat i příští rok.

Školka je otevřena od 7 do 17 hodin, školkovné činí 1100 Kč měsíčně.

Více informací o školce, podrobnosti k zápisu i přihlášku ke stažení v elektronické podobě naleznou zájemci na webu mateřinky. Seznam přijatých a nepřijatých dětí pod registračními čísly bude zveřejněn 16. května u vstupu do budovy nebo elektronicky na webu.

Hana PRAŽÁKOVÁ

02.05.18

Katedra výtvarné výchovy a kultury zve na výstavu pedagogů umění a osob spřízněných s katedrou

16.05.18