Účastníci programu Erasmus+ se podělí o své zkušenosti

Zahraniční vztahy ZČU a studentská organizace ESN Pilsen zvou všechny studenty, kteří v příštím semestru vyjíždějí na mobilitní programy, nebo o tom uvažují, na akci Erasmus Sessions.

Během setkání se studenty, kteří program Erasmus+  již absolvovali, se přítomní dozví vše, co je o výjezdu do zahraničí zajímá. Kolik je bude pobyt v cizí zemi stát? Jak sehnat ubytování? Jaká  je obtížnost vyučovaných předmětů? Co je nutné udělat, aby nebylo třeba vracet grant?

Zváni jsou i ti, kdo s výjezdem zatím váhají, nebo o programu jen chtějí získat informace. Na Erasmus Sessions se seznámíš se spolužáky, kteří již výjezd absolvovali, nebo s těmi, kteří se na něj stejně jako ty teprve chystají. Dozvíš se spoustu praktických informací, získáš cenné kontakty a uvidíš, že tvé obavy jsou zbytečné.

Akce proběhne v pátek 18. května a ve čtvrtek 24. května vždy od 16 do 19 hodin. Místo konání bude upřesněno na facebookové události.

Zahraniční vztahy

Jakub Nedvěd

Oslavující Fakulta pedagogická ocenila významné pracovníky

Univerzita Zaměstnanci