Účastníci programu Erasmus+ se podělí o své zkušenosti

Zahraniční vztahy ZČU a studentská organizace ESN Pilsen zvou všechny studenty, kteří v příštím semestru vyjíždějí na mobilitní programy, nebo o tom uvažují, na akci Erasmus Sessions.

Během setkání se studenty, kteří program Erasmus+  již absolvovali, se přítomní dozví vše, co je o výjezdu do zahraničí zajímá. Kolik je bude pobyt v cizí zemi stát? Jak sehnat ubytování? Jaká  je obtížnost vyučovaných předmětů? Co je nutné udělat, aby nebylo třeba vracet grant?

Zváni jsou i ti, kdo s výjezdem zatím váhají, nebo o programu jen chtějí získat informace. Na Erasmus Sessions se seznámíš se spolužáky, kteří již výjezd absolvovali, nebo s těmi, kteří se na něj stejně jako ty teprve chystají. Dozvíš se spoustu praktických informací, získáš cenné kontakty a uvidíš, že tvé obavy jsou zbytečné.

Akce proběhne v pátek 18. května a ve čtvrtek 24. května vždy od 16 do 19 hodin. Místo konání bude upřesněno na facebookové události.

International Office

Jakub Nedvěd

07. 05. 2018

Holon Institute of Technology zahajuje spolupráci se ZČU